ÜRÜN KATEGORİLERİ

E-BÜLTEN KAYIT

 

   

YENİ GELEN ÜRÜNLER

Günün Çayı

Stresi, günlük yaşamda karşılaşılan olayların, insan ilişkilerindeki baskının sonucu hissedilen sıkıntı yada zorlanma durumu olarak tarif edebiliriz.

Stres hem bedenen hem de ruhen kişiye birçok zarar vermekle birlikte, belli bir stresin faydalı olduğu durumlar da vardır.

Stres kişide bağışıklık sistemini zayıflatmakta, yorgunluk ve halsizlik meydana getirmekte, neden olduğu sıkıntı sonucu sinirlilik yapabilmektedir. Yoğun stres başta mide ve sindirim sistemi rahatsızlıkları olmak üzere bir çok hastalığa zemin hazırlamaktadır. Ayrıca, birçok hastalığın da etkisini artırmaktadır.

Günün Çayı:

Stres Çayı :Günlük yaşamsal sitres ve ruhi sıkıntılar için 1 subardağına 1 tatlı kaşığı kıvamında kantaron çiçeği,1 tatlı kaşığı kıvamında melisa(kokulu)yaprağı ilave edip,üzerine kaynar suyu dökelim.Bardağın ağzını kapatalım ve yaklaşık 5-10 dakika arasında süzelim ve keyifle içelim.Bu çayımız aynı zamanda mide rahatsızlıklarınız içinde güzel bir çay olacaktır.(Çayımızı tadlandırabiliriz yada limon damlatabiliriz.)
 

                   

MELİSA VE SARI KANTARON BİTKİSİ